TIME4TATTOO z maszynką legendarnego Jeffa Rowe

TIME4TATTOO jest jedynym oficjalnym partnerem BloodhoundIrons w Polsce. Warszawskie studio dysponuje najwyższej klasy maszynką do cieniowania zaprojektowaną na zamówienie, własnoręcznie przez Jeffa Rowe. Do fanów pracy Jeffa można zaliczyć największych artystów tatuażu takich jak: Jose Lopez, Jun Cha, NikoHurtado, NoahMinuskin.

1aaO tym jak ważny jest właściwy wybór studia można pisać dużo. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę jak ważne przy wyborze są czynniki takie jak maszynka, tusz, czy otoczenie. Jasno urządzone wnętrze sprzyja lepszej ocenie higieny i czystości otoczenia, w jakim osoby są tatuowane. Dobrej jakości tusz pozostaje pod skórą czarny przez wiele lat, a nie szary czy granatowy.

Jakość maszynki przekłada się przede wszystkim na lepszą pigmentację skóry, krótszy czas wykonywania tatuażu, a w efekcie mniejszy ból. Cienie wykonane maszynką BloodhoundIrons nadają tatuażom bardziej naturalny efekt. Świetnie sprawdza się przy portretach lub bardziej realistycznych wzorach.” -mówi Patryk Walęga właściciel TIME4TATTOO

Polski rynek tatuaży zaczyna podążać za światowymi standardami, dlatego powstają studia, które świadczą usługi dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, czyliPaniom i osobom znanym i rozpoznawanym. Ten segment Klientów poszukuje przede wszystkimnajwyższej jakości i estetyki oraz higieny. Stare salony tatuażu zmieniają swój wystrój z czarnych lub różowych na ciepłe, jasne kolory w których każdy Klient przyjmowany jest w komfortowych warunkach. Ważną kwestią jest też zmiana samej usługi. Sesje wykonywane są 1×1, a nie jak dotychczas przy udziale osób postronnych.

TIME4TATTOO świadczy usługi dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, ceniącym sobie kompleksowy, profesjonalny i przejrzysty charakter usług opartych na dyskrecji, zaufaniu i uczciwości.

wi