Kim jesteśmy?

Wychodzimy z założenia, że wykonując tatuaż w naszym studiu – czy to tatuaż damski, czy tatuaż męski – tak naprawdę ilustrujemy twoje marzenia. Dlatego w TIME 4 TATTO masz szansę zaprezentować siebie, swoją historię, poglądy, czy przekonania – w niebanalny i oryginalny sposób.

Główną specjalizacją, na której skupiamy swój rozwój, jest umiejętność rysunku, dlatego jesteśmy w stanie oferować tatuaże damskie męskie wykonane w bardzo różnych technikach – bo tak naprawdę zmienia się tylko narzędzie pracy z ołówka na maszynkę.

Kontaktując się z nami zawsze otrzymasz odpowiedź na przesłane zapytanie. Podpowiemy w kwestii doboru wzoru, jego kolorystyki i miejsca na ciele. Zaprojektujemy tatuaż indywidualnie dla ciebie, z uwzględnieniem twoich potrzeb i preferencji estetycznych lub przeniesiemy na skórę projekt, z którym się do nas zgłosisz.

 

Zabieg tatuażu

Tatuaż wykonywany jest najlepszej jakości sprzętem dostępnym na rynku przez co wzory są precyzyjne, skóra łatwo się goi a sam proces jest niemal bezbolesny. Dodatkowo, korzystamy ze sprawdzonych, atestowanych pigmentów, do których producent przedstawia badania potwierdzające używanie składników przeznaczonych do ludzkiej skóry. To wszystko sprawia, że tatuaż na długo pozostaje świeży i estetyczny, a pigment nie migruje i nie tworzy wylewów czy nierównych linii.
Na wstępie współpracy otrzymasz informację o całościowej cenie tatuażu. W studiu TIME4TATTOO płacisz za tatuaż nie roboczogodziny (sesje).
Wszystkie zabiegi prowadzone są przy zachowaniu restrykcyjnego reżimu sanitarnego. Używane są tylko akcesoria jednorazowego użytku, co gwarantuje ochronę przed wszelkiego rodzaju zakażeniami i eliminuje najczęstszą przyczynę powikłań – czynnik ludzki.
Niezdecydowanych zapraszamy na umówienie się na bezpłatną konsultację, podczas której opowiemy na czym polega zabieg i jak się do niego przygotować. Pomożemy wybrać wzór i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Studio tatuażu artystycznego TIME 4 TATTOO

Studio tatuażu TIME4TATTOO to marka skierowana przede wszystkim do aktywnych osób oraz wymagających klientów, ceniących sobie komfort, jakość i dyskrecję. Studio nie jest dostępne z ulicy, należy wcześniej umówić się mailowo na konkretny termin. Dzięki temu w studiu nie ma osób przypadkowych, nie przemieszczają się po nim grupy obserwatorów. Pozwala to w najbardziej skuteczny sposób zabezpieczać zdrowie naszych klientów i nas samych. W studiu przebywa tylko tyle osób ile zakładamy.
Każdemu klientowi zapewniamy pracę z doświadczonym artystą, wsparcie podczas zabiegu, znieczulenia oraz co najważniejsze pracę jeden na jeden, to znaczy że do gabinetu zabiegowego nie wejdzie żadna nieproszona osoba.

Wizytówką marki jest stale rosnące grono zadowolonych klientów.

TIME 4 TATTOO gwarantuje klientom:

Dyskrecję – nikt nie musi wiedzieć, że idziesz do studia tatuażu
Komfort – tatuaż wykonywany jest w środowisku przyjaznym klientowi, co jest szczególnie istotne przy tatuowaniu niektórych stref, np. lędźwi lub klatki piersiowej
Atrakcyjne ceny – dzięki dywersyfikacji kosztów studio gwarantuje Klientom atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości produktów i standardów wykonania
TIME4TATTOO świadczy usługi najbardziej wymagającym klientom, ceniącym sobie kompleksowy, profesjonalny i przejrzysty charakter współpracy, oparty na dyskrecji, zaufaniu i uczciwości. Usługi TIME 4 TATTOO są synonimem najwyższej jakości, dobrego smaku i higieny.

Przewagi TIME 4 TATTOO na tle branży:

– korzystamy z najnowocześniejszych maszynek do tatuażu, które zmniejszają dyskomfort zabiegu;
– używamy tylko jednorazowych Części – nie sterylizujemy ich, każdy Klient otrzymuje nowe, fabrycznie zapakowane akcesoria;
– na życzenie klienta gwarantujemy bezpłatną korektę pigmentu, miesiąc od wykonania zabiegu.