TIME4TATTOO Firmą Godną Zaufania 2016!

  • Grudzień 03, 2014

  W wyniku badań rynkowych przeprowadzonych przez firmę CBOK Sp. z o.o., która jest specjalistą w dziedzinie Badań Opinii Klientów, Studio Tatuażu Artystycznego TIME4TATTOO zostało nagrodzone za profesjonalizm, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności. Wyróżnienie zostało przyznane za nienaganną opinię w Internecie, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta.

  Najnowsze technologie

  • Grudzień 03, 2014

  W TIME4TATTOO korzystamy ze zdobyczy najnowszych technologii, żeby zapewnić klientom jak największy komfort tatuowania. Najnowocześniejsze maszynki, dzięki swej budowie zapewniają wysoką precyzję wykonywanych wzorów i zmniejszają odczucie bólu.

  Polityka Jakości i Europejska Karta Praw Pacjenta

  • Grudzień 01, 2014

  Studio TIME4TATTOO jako pierwsze w branży tatuażu stworzyło własną Politykę Jakości, która określa standardy pracy w studiu i prawa przysługujące pacjentom.  Salon wdrożył też w życie i na co dzień stosuje postanowienia Europejskiej Karty Praw Pacjenta. Określa ona jak zagwarantować wysoki poziom ochrony ludzkiego zdrowia oraz jakości świadczonych usług, zgodnie ze standardami Unii Europejskiej.

  Misją TIME4TATTOO jest edukacja odnośnie praw przysługujących pacjentom. Wszystko w jasny i otwarty sposób.