Zaufaj innym i wybierz najchętniej odwiedzane studio tatuażu w mieście – TIME 4 TATTOO.

Salon tatuażu TIME 4 TATTOO powstał z myślą o klientach poszukujących wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Dlatego kieruje swoje usługi do osób, które chcą w niebanalny i oryginalny sposób zaprezentować siebie, swoją historię, poglądy, czy przekonania.

TIME 4 TATTOO specjalizuje się w precyzyjnych wzorach, dlatego wykonanie nawet drobnego tatuażu nie stanowi problemu, podobnie jak realizacja dużych, czasochłonnych przedsięwzięć.

Klient kontaktując się ze studiem zawsze uzyska odpowiedź na przesłane zapytanie. Otrzyma fachowe wsparcie w kwestii doboru symboliki, kolorystyki tatuażu i jego miejsca na ciele. Dostanie wzór zaprojektowany indywidualnie do swoich potrzeb, z uwzględnieniem preferencji estetycznych. Cena też nie będzie niespodzianką. Na wstępie współpracy każdy otrzymuje informację o całościowej cenie tatuażu, bo w studiu TIME4TATTOO płaci się za tatuaż, nie sesje. Salon nie pobiera też zaliczek.

 

Przewagi TIME 4 TATTOO na tle branży:

– korzystamy z najnowszych maszynek do tatuażu, które znacząco zwiększają komfort zabiegu;

– używamy tylko jednorazowych części i akcesoriów;

– u nas tatuaże nie bolą, tylko wzmacniają;

– w cenę tatuażu wliczone jest znieczulenie;

– na życzenie klienta gwarantujemy bezpłatną korektę pigmentu, miesiąc od wykonania zabiegu.

Usługi TIME 4 TATTOO są synonimem najwyższej jakości, dobrego smaku i higieny. Studio wyróżnia się też samą aranżacją. Nowoczesny, elegancki wystrój zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Sesje wykonywane są jeden na jeden, bez osób postronnych, co jest szczególnie istotne dla Pań, czy osób znanych i rozpoznawanych.

 

Cztery kroki współpracy ze studiem tatuażu artystycznego TIME 4 TATTOO

  1. KONSULTACJA – na pierwszym bezpłatnym spotkaniu wykonywany jest wywiad, podczas którego tatuator pozna twoje potrzeby i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie. Jeżeli preferujesz zdalny kontakt, skontaktujemy się z tobą telefonicznie lub mailowo i ustalimy szczegóły.
  2. PROJEKT – po ustaleniu terminu otrzymasz dedykowany projekt swojego wymarzonego tatuażu. Jeżeli masz już swój wzór dostosujemy go do twoich potrzeb.
  3. WYKONANIE – tatuaż wykonywany jest wysokiej klasy sprzętem i najlepszymi pigmentami, dzięki czemu wzór na długo pozostaje świeży i estetyczny. Wybór najnowocześniejszych maszynek do tatuowania znacząco zmniejsza dyskomfort zabiegu.
  4. BEZPIECZEŃSTWO – wszystkie zabiegi wykonywane są przy zachowaniu restrykcyjnych norm higieny Sanepidu i Ministerstwa Zdrowia. Wdrożyliśmy w życie postanowienia Europejskiej Karty Praw Pacjenta oraz opracowaliśmy własną Politykę Jakości.