Zmiany. Zmiany. Zmiany!

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy swoje usługi o akupunkturę! Tym samym zawieszamy czasowo wykonywanie tatuaży, a rozpoczynamy usługi akupunktury. Zmianie uległa także nazwa – na Gabinet Akupunktury TIME4TATTOO.

Igły do akupunktury

Akupunktura polega na stymulowaniu miejsc na skórze lub tkance podskórnej przy pomocy igieł, które według mitologii dalekowschodniej mają udrożniać kanały energetyczne oraz pobudzać krążenie krwi. W Gabinecie Akupunktury TIME4TATTOO opracowaliśmy autorską metodę nakłuwania skóry i wprowadzania, za pomocą igieł, specjalnego preparatu dodatkowo stymulującego obszar nad którym pracuje akupunkturzysta.

Z badań wynika, że metody z zakresu akupunktury mogły być praktykowany w Europie Środkowej 5200 lat temu. Zgodnie z jedną z legend pewien chiński żołnierz doznał poważnej rany barku, który po wyleczeniu nadal bolał i miał mały zakres ruchu. Pewnego razu podczas kolejnej bitwy żołnierz został ranny strzałą, tym razem w nogę i okazało się, że ból barku ustąpił. Powiedział o tym lekarzowi, który bezskutecznie leczył innego pacjenta z podobną dolegliwością barku. Lekarz wziął strzałę i ostrożnie wbił ją w nogę pacjenta, w tym samym miejscu, co rana wspomnianego żołnierza. Ku zdziwieniu wszystkich ból i sztywność ustąpiły. Lekarz stał się sławny i zaczął badać możliwości leczenia tą metodą innych dolegliwości. Stopniowo odkrył, że rany w pewnych miejscach miały korzystny efekt na inne części ciała. Z biegiem lat wynaleziono inne metody stymulowania akupunktów przez użycie igieł.

Zmieniamy się i rozwijamy dla was, ale też dla siebie. Zmiany wprowadzamy powoli dlatego prosimy o zrozumienie 🙂


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na stary, nadal funkcjonujący adres mailowy studio@time4tattoo.pl lub telefonicznie 517-807-121