Szkolenie z tatuażu – Beginner Tattoo Artist

Szkolenie ze sztuki tatuażu – Beginner Tattoo Artist

Dzięki szkoleniu w studiu tatuażu TIME4TATTOO początkujący adepci sztuki dowiedzą się jak funkcjonuje studio tatuażu i będą mogli zobaczyć jak powstają tatuaże pod ręką doświadczonego tatuatora. Zdobędą wiedzę niezbędną do wykonywania tatuaży i samodzielnej praktyki.

Osoby, które mają już doświadczenie w kwestii tatuowania będą mogły odświeżyć swoją wiedzę i udoskonalić warsztat. Uczestnicy szkoleń będą mogli także zasięgnąć opinii profesjonalisty managera, który opowie, jak właściwie tworzyć obrazy w branży tatuażu, czyli jak efektywnie sprzedać usługę i budować pozycję w branży. Dodatkowo, dowiedzą się o dobrych praktykach i kwestii ochrony zdrowia pacjentów.

Marcin S

Doświadczenie

Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i uczenia z zakresu tatuażu oraz kwestii pokrewnych pozwala nam na świadomą pracę dydaktyczną i profesjonalną kontrolę podczas części praktycznej szkolenia.

Mamy świadomość jak bardzo osobistym i indywidualnym doświadczeniem jest wykonanie tatuażu, dlatego naszych kursantów uczymy dbałości nie tylko o stronę fizyczną, ale i sferę psychiczną klienta. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie faktu, że źle wykonany tatuaż to nie tylko zmiana w wyglądzie, ale zazwyczaj osobisty dramat, z powodu trwałego oszpecenia ciała. Prawdziwa istota zawodu tatuatora to dbanie nawet o najmniejszy detal tatuażu.

Autorski Program

Autorski program nauczania oparty jest na kilku poziomach umiejętności praktycznych i znajomości teoretycznych zagadnień. Uczymy tatuowania, umiejętności pracy z klientem i świadomości pracy. Pokazujemy jak tworzyć wizerunek odpowiedzialnej społecznie firmy w branży tatuażu.

Trenerzy studia tatuażu TIME4TATTOO o przeszli autorski program trenerski po to by ci przekazywali wiedzę w efektywny i angażujący sposób.

kwiatyFilozofia

Popularyzujemy jakość i najwyższe standardy w branży. Uczymy konsumentów przysługujących im praw i kreujemy pozytywny wizerunek rynku tatuaży.

Naszą misją jest propagowanie tatuażu jako formy sztuki. Popularyzujemy najnowsze trendy i osiągnięcia w sztuce tatuażu.

Uczymy jak stworzyć swój własny sposób obrazowania świata, oraz zaspokajać potrzeby estetyczne klientów.

 

 

 

 

 

Szkolenia

Szkolenie Beginner Tattoo Artist to głęboka wiedza i świadomość wykonywania zawodu. Wybierając nową ścieżkę kariery nie tylko zmieniasz siebie, ale przede wszystkim zmieniasz życie klientów, którzy zaufali tobie i twoim kompetencjom. Dlatego tak ważne jest to, kto wprowadzi cię w twoją nową drogę zawodową.

Oferujemy autorskie, elastyczne programy szkoleń, złożone z różnych paneli tematycznych. Kolejność poruszanych tematów oraz modułowa konstrukcja szkoleń podyktowane są wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszych trenerów. Wiedza dawkowana jest w przystępny i przemyślany sposób, tak, żeby rozbudzić w kursantach zapał i wydobyć zdolności twórcze oraz manualne.

Tak skonstruowany program szkolenia jest niezwykle istotny w budowaniu harmonijnej współpracy między trenerem a kursantem. Naszym celem jest uświadomienie kursantom, że sztuka tatuażu to nie tylko perfekcyjne rzemiosło, którego należy się nauczyć wiele ćwicząc, ale również budowanie relacji z klientem, który zdecydował się na tatuaż z różnych pobudek.

Każde szkolenie potwierdzone jest dyplomem.

patryk

prace