STUDIO TIME 4 TATTOO DZIAŁA DO WRZEŚNIA 2021

Ważna wiadomość organizacyjna!

Studio tatuażu artystycznego TIME 4 TATTOO funkcjonuje w dotychczasowej strukturze do września 2021 roku. Marka stworzona przez Patryka Walęga zostaje sprzedana i przechodzi w ręce innego podmiotu gospodarczego.

Tym samym wszystkie zarezerwowane wizyty pozostają bez zmian. Wszystkie vouchery i karty podarunkowe mają wydłużony czas na ich realizację do grudnia 2023 roku. Podobnie z umówionymi wcześniej korektami pigmentu – będą one systematycznie realizowane.

Dane kontaktowe od 1 października 2021

Jedyną formą kontaktu jest marka Time For Tattoo Collective, w ramach której realizowane będą szkolenia dla adeptów sztuki tatuażu. Ponadto, na bieżąco aktualizowane będą informacje o miejscach i terminach sesji tatuażowych u Patryka Walęga – zarówno w studiach w Polsce, jak i na Malcie.

FB – www.facebook.com/timefortattoo-collective

www – www.timefortattoo-collective.com (strona jeszcze w budowie)

mail – timefortattoo.collective@gmail.com

Tel: +48 517807121

Dlaczego studio zmienia właściciela?

Od lat zgłębiam sztukę tatuażu – sam, jako praktyk, a także na licznych kursach I seminariach. Branża tatuażu w Polsce jest bardzo mocno rozwinięta, naprawdę możemy być z siebie dumni. Jednak mam poczucie, że wszystko co mogłem zrobić i od kogo się uczyć już wykorzystałem. Dlatego chcę zgłębiać tę dziedzinę, ale tym razem inaczej, w kontekście kultury innych krajów, innych oczekiwań i poczucia estetyki. Chcę poznawać ludzi i ich historie, dzięki temu jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania klientów.

Te wszystkie kwestie postanowiłem wypracować na Malcie. Dlaczego akurat tam? Bo gdzieś trzeba zacząć. Na Malcie komunikacja jest w j. angielskim, więc odpada kwesta nauki dodatkowego języka. Ponadto, z racji na swoje położenie jest dogodnym miejscem spotkań. Lot samolotem z Polski jest krótszy niż przejazd samochodem z Warszawy nad Bałtyk. Dlatego, mino że jest to inny kraj to w sumie jest całkiem blisko.

Ponadto, niektórzy z klientów wiedzą już o mojej miłości do wody, surfingu, SUPa, etc. i właśnie w ten sposób chcę spędzać czas przed i po pracy. Nie wiem na jak długo wyjeżdżam, pewnie kiedyś wrócę do Polski, ale to na razie odległy temat.

Co dalej?

Docelowo będę myślał nad organizacją wyjazdów na Maltę, gdzie jedną z atrakcji będzie wykonanie tatuażu, bo czemu by nie połączyć przyjemnego z bolesnym 😉 Chciałbym organizować też szkolenia na Malcie, dla lokalnych artystów, bo mogą oni wiele wynieść ze słowiańskiej szkoły tatuażu. W tym celu będę nawiązywał współpracę z naszymi rodzimymi artystami oraz uczestnikami kursów, i wspólnie organizował takie wydarzenia.

O wszystkim będziecie na bieżąco informowani. Polubcie proszę nowy fanpage i jesteśmy w kontakcie!