Studio tatuażu TIME4TATTOO – najchętniej polecane studio w mieście!

Podziękowania i rekomendacje naszych klientów są dla nas źródłem inspiracji i motywacji, do tego by realizować nasze pasje z jeszcze większym zaangażowaniem.

Zawsze upewniamy się czy wychodzicie ze studia zadowoleni, czy wasze potrzeby zostały poznane, a wszystkie wątpliwości rozwiane. Poświęcamy wam to co mamy najcenniejszego – czas, bo potrzebujecie go bardziej niż my.

Nie odpuszczamy! Każdego dnia robimy wszystko by przez ilustrowanie waszych ciał zmieniać wasze życie na lepsze. Dzięki takiemu podejściu mamy już ponad 500 pozytywnych opinii, którymi dzielicie się z innymi.

Konsekwentnie i systematycznie rozwijamy się, żeby być jeszcze bardziej otwarci na was i wasze potrzeby. Pokonujemy słabości, uczymy się na wyzwaniach i celebrujemy każdy mały sukces, który pozwala nam jeszcze lepiej zaopiekować się wami i waszymi potrzebami.

Z dziką przyjemnością dzielimy się z wami wybranymi rekomendacjami naszych klientów. Wszystkie opinie możecie przeczytać pod tym linkiem – https://www.moment.pl/studio-tatuazu-artystycznego-time4tattoo/komentarze


Emil N. 13.03.2019

Obsługa na bardzo wysokim poziomie
tatuaż wykonany staranie, bezboleśnie, higienicznie i zgodnie z zaplanowanym projektem
Gorąco Polecam

Anna 16.01.2019

Jestem bardziej niż zadowolona. Tatuaż wykonany jeszcze lepiej niż był widoczny na zdjęciu. Samo tatuowanie nie było bolesne, a skóra nawet nie była zbytnio podrażniona.
Polecam

Szymon 29.11.2018

Nigdy nie dodaje żadnych opinii o czymkolwiek/ kimkolwiek ale… Tutaj robie wyjątek. Mega profesjonalnie, kreatywnie i elastycznie. Juz kolejny raz przyjechałem ponad 1000 km specjalnie na tattoo. Polecam najbardziej jak można:)

Kasia M 09.10.2018

Zdecydowanie polecam studio TIME4TATTOO!!!
Przyszłam z zabytkowym tatuażem, który już nawet “nie wyglądał” a wyszłam z nowym, pięknym, wymarzonym…
Cieszę się bardzo, że trafiłam pod rękę Patryka, który sprawnie i profesjonalnie wykonał fantastyczny cover.
Dzięki Patryk!!!:)