TIME 4 TATTOO to przede wszystkim bezpieczeństwo!

Salon tatuażu artystycznego TIME 4 TATTOO spełnia restrykcyjne wymogi Sanepidu i Ministerstwa Zdrowia. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w higienicznych warunkach pracy oraz przy użyciu w pełni sterylnego sprzętu. Materiały użyte do tatuażu są wyłącznie jednorazowego użytku. Pigmenty wykorzystywane do tatuowania są najwyższej klasy i spełniają restrykcyjne normy Unii Europejskiej.

Jesteśmy pierwszym studiem tatuażu w Polsce, które wdrożyło w życie postanowienia Europejskiej Karty Praw Pacjenta. Ponadto, opracowaliśmy własną Politykę Jakości, która wyznacza kierunek postępowania studia i gwarantuje jakość udzielanych usług oraz pewność ochrony zdrowia naszych klientów.

 

Bezpieczeństwo nie dotyczy tylko kwestii higienicznych, ale także zasad współpracy. Naszą misją jest edukacja klientów oraz branży, jakie prawa przysługują tatuowanemu.

 

Najważniejsze kwestie, o których powinien wiedzieć każdy, kto chce wykonać tatuaż to:

Prawo do bezpłatnej korekty – po pierwszej pigmentacji organizm może odrzucić do 40% barwnika. To naturalna obrona przed obcą substancją i nie ma związku z higieną tatuażu, czy jego wykonaniem. Dlatego w salonie TIME 4 TATTOO każdy ma prawo do bezpłatnej korekty tatuażu.

Źle wykonane dzieło – zgodnie z kodeksem cywilnym w przypadku wykonania wadliwego dzieła każdy ma prawo do korekty lub zwrotu pieniędzy.

Wycenianie pracy na sesje – w naszym poczuciu nieetyczne jest wycenianie tatuażu na podstawie tego ile czasu zajmie jego wykonanie, czyli na sesje. Klient nie powinien być obciążany za to w jakim czasie powstanie dzieło, ale za końcowy efekt.