Jedyna w Polsce aplikacja do wyceny tatuażu

Jedyna w Polsce aplikacja do wyceny tatuażu – Time4Tattoo!

Ile będzie kosztował mój wymarzony tatuaż? Czy mogę poznać ostateczną kwotę tatuażu jeszcze przed zabiegiem? Jakie ma prawa klient salonu tatuażu? Co w przypadku gdy tatuaż odbiega od pierwotnych ustaleń, czy mam prawo do zwrotu pieniędzy?

Skorzystaj z aplikacji Time4Tattoo i już dziś znajdź odpowiedzi na te i inne pytania. Samodzielnie wyceniaj tatuaże ile razy jest ci to potrzebne, w dowolnej chwili, bezpłatnie i bez zobowiązań.

To proste narzędzie pozwoli ci skonfrontować cenę tatuażu, jaka została ci przedstawiona w innym studiu. Dzięki temu masz porównanie i możesz świadomie podjąć decyzję.

Jak wyliczamy ceny?
Wartość tatuażu wyliczana jest na podstawie: wielkości, umiejscowienia, kolorystyki i stopnia skomplikowania tatuażu. Kombinacja tych czterech zmiennych pozwalają odejść od najpopularniejszej metody wyceny, jaką są sesje i od razu podać końcową kwotę tatuażu. Dzięki temu klient od samego początku wie ile będzie musiał zainwestować w swój wymarzony tatuaż i ostateczna cena nie będzie dla niego zaskoczeniem.

Jakie są dodatkowe korzyści z aplikacji?

Aplikacja Time4Tattooo to nie tylko wycena ale także zestaw porad „Poznaj swoje prawa” z zakresu uprawnień przysługujących klientom studia tatuażu. Sekcja ta zawiera informacje jak powinien wyglądać kontakt z salonem tatuażu, porusza kwestie pobierania zaliczek i opracowywania wzorów oraz edukuje o prawie do bezpłatnej korekty. Informuje też klienta o wadach najpopularniejszej formy wyceny tatuażu , na co zwracać uwagę w kwestiach kontroli higieny podczas zabiegu, a także co zrobić gdy twój tatuaż odbiega od pierwotnych założeń.

Użytkownicy będą się mogli także zapoznać z najnowszymi promocjami obowiązującymi w studiu tatuażu artystycznego TIME4TATTOO, na którego zlecenie aplikacja została stworzona. Jej celem jest popularyzacja oraz zwiększenie dostępności do tej dziedziny sztuki, jaką reprezentuje tatuaż. Nawet jeżeli nie zdecydujesz się na wykonanie tatuażu w studiu TIME4TATTOO będziesz mieć poglądową wiedzę na temat kwoty za jaką może być zrealizowany wybrany przez ciebie wzór.

1

 

2 3 5 Screenshot_2016-05-17-22-46-20 Screenshot_2016-05-17-22-46-31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android.

buton

 

Nie zwlekaj! Pobierz apkę już dziś i sprawdź jakie to proste!