Zrób swój wymarzony tatuaż już dziś!

W salonie tatuażu artystycznego TIME4TATTOO wykonasz tatuaż w dowolnym stylu i technice. TIME4TATTOO specjalizuje się w precyzyjnych wzorach, dlatego wykonanie nawet malutkiego tatuażu nie stanowi dla nas problemu. Podobnie jak realizacja dużych przedsięwzięć.

Więcej informacji na temat jakości wykonywanych usług znajdziesz w Portfolio na stronie time4tattoo.pl lub przeczytać recenzje na FB – facebook.com/time4tattoo

aaaaaaaaa

Kontaktując się z nami zawsze otrzymasz odpowiedź na przesłane zapytanie. Podpowiemy w kwestii doboru wzoru, jego kolorystyki i miejsca na ciele. Opracujemy indywidualny projekt dla ciebie, z uwzględnieniem Twoich potrzeb i preferencji estetycznych.

f921530e803a39ab00f4c4ea303055a2Tatuaże damskie

Kobiety są bardzo silną i stale rosnącą grupą odbiorców tatuaży. Są przy tym bardzo świadome, czego chcą i jakiego efektu końcowego oczekują. Bezkompromisowo wymagają jak najwyższej jakości współpracy, restrykcyjnie przestrzegają zasad higieny i bardzo skrupulatnie kontrolują wykonanie tatuażu.

Te wszystkie potrzeby skutecznie realizuje studio TIME4TATTOO, którego dużą część pracy stanowią tatuaże u kobiet. Własna Polityka Jakości i podejście do pracy sprawiają, że TIME4TATTOO jest jednym z nielicznych salonów tatuażu w którym kobiety czują się bezpiecznie i komfortowo.

 

 

 

 

 

 

Tatuaże napisy

1e88d70bc22ce5ccf85272c5245f5da0

Nieustająco bardzo dużą popularnością wśród Polaków cieszą się tatuaże napisy. Odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów studio TIME4TATTOO realizuje nawet najmniejsze i bardzo delikatne wzory. Uważamy, że tatuaże napisy doskonale prezentują pewną rękę tatuatora. Na dużym, nawet najbardziej wymagającym wzorze, można zamaskować ewentualne niedociągnięcia. Drobne tatuaże i napisy demonstrują, czy tatuator potrafi poprowadzić cienką i prostą linię, czy ma z tym problem.

Leave a reply